Witam,

        Nazywam się Dominika Frąckiewicz, prowadzę jeden z najlepszych salonów w Łodzi o nazwie Royal Nails, który znajduje się przy ul. H. Sienkiewicza 48. Należę również do Teamu Instruktorów SPN Nails.
 
           
 
 
        Stylizacją paznokci zajmuję się od 2014 r.- na początku w zaciszu domowym, po niedługim czasie zaczęłam swoją przygodę z paznokciami w Wielkiej Brytanii, gdzie prowadziłam swoją działalność. Od sierpnia 2018 r. mam zaszczyt gościć Klientów oraz Kursantów w nowym, ekskluzywnym lokalu którego całe 30m2 przeznaczone jest na szkolenia oraz stylizacje paznokci.
 
        Robię to, co kocham, i dzięki popularności moich usług oraz szkoleń mogę łączyć pasje z pracą. W codziennej pracy Stylistki Paznokci stawiam przede wszystkim na sterylizacje narzędzi, jednorazowe materiały do pracy oraz precyzję. Każda klientka w moim salonie jest traktowana indywidualnie i zawsze staramy się wykonywać prace na najwyższym poziomie, po to, aby nasze klientki były zadowolone w 100% i z chęcią do Nas wracały.
 
        Odkąd pamietam, pracuję systemem hybrydowym oraz żelowym opracowanym przez Sylwię Pfajfer- właściciela marek SPN Nails oraz NaiLac. Każdego kwartału na treningach instruktorów doskonalimy swoją wiedzę oraz opracowujemy wspólny plan działania-tematy warsztatów, planujemy udział w mistrzostwach i testujemy produkty zanim trafią one w ręce Naszych Kursantów orazwłaścicieli tysięcy salonów, ktore nam zaufały. Jesteśmy jedną, wielką rodziną, która zawsze sobie pomaga, wspiera się nawzajem i wspaniale spędza ze sobą czas ❤
 
 
© Copyright RoyalNails.prv.pl
© 2013-2023 PRV.pl
Strona została stworzona kreatorem stron w serwisie PRV.pl